La Cantaria Hostal & Restobar
La Cantaria Hostal & Restobar Hotel Puerto Varas met 8 kamers, dat binnen een 10-minuten rijafstand van Playa Ensenada ligt, biedt toegang tot bezienswaardigheden van Puerto Varas.
Dit hotel in Puerto Varas is gelegen op 3 km van Green Lagoon.
Met een apart toilet en een douche hebben de badkamers ook een haardroger en handdoeken.
- Locale bezienswaardigheiden
- Sendero Laguna Verde3,3 km
- Playa Ensenada2,5 km
- Capilla San Sebastian2,6 km
- Aqua Andes2,6 km
- Capilla4,8 km
- Green Lagoon3,4 km
- Huella Andina Expeditions3,9 km
- Parcela Manolo1,6 km
- Tres Rios Lodge4,1 km
- Luchthavens
- Luchthaven El Teputal72 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Kamervoorzieningen
- Gratis toiletartikelen
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ✈
Waar is de dichtstbijzijnde luchthaven bij La Cantaria Hostal & Restobar Hotel?
El Teputal luchthaven en La Cantaria Hostal & Restobar Hotel zijn gescheiden door een 75 km afstand. - ❓
Is er parkeergelegenheid bij La Cantaria Hostal & Restobar Hotel?
Ja, La Cantaria Hostal & Restobar Hotel biedt parkeerplaatsen gratis aan. - 🕗
Wat is de uitchecktijd in La Cantaria Hostal & Restobar Hotel?
Klanten van La Cantaria Hostal & Restobar Hotel moeten om 11:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in La Cantaria Hostal & Restobar Hotel?
De gemiddelde prijs van een kamer in La Cantaria Hostal & Restobar Hotel is $62. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes zijn beschikbaar in dit hotel in Puerto Varas?
Dit hotel in Puerto Varas biedt Driepersoonskamer, Vierpersoonskamer en Kamer met een King Size Bed om eruit te kiezen.